englishgermanpolish
Nasza oferta

Witamy na naszych stronach! Oferujemy Państwu najwyższej jakości ręcznie wykonane drewniane konie na biegunach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy producentem tradycyjnych koni na biegunach wzorowanych na konikach z epoki wiktoriańskiej, wykonanych w całości z naturalnego drewna. Nasze koniki tworzymy z najwyższą dbałością o szczegóły, posiadają siodła z naturalnej skóry z autentycznymi, mosiężnymi strzemionami a ich grzywa i ogon wykonane są z prawdziwego końskiego włosia.

Przeznaczeniem konika jest oczywiście zabawa, jednak pomaga on również w rozwoju psychoruchowym dziecka, a dzięki temu, że konik umieszczony jest na ramie o odpowiedniej konstrukcji naśladującej ruch żywego konia, umożliwia naukę anglezowania już od najmłodszych lat.

Do kompletu dołączony jest woreczek ze szczotką do czesania grzywy i szmatką do pielęgnacji konika, aby mógł bawić dzieci w Waszej rodzinie przez pokolenia.

Dodatkowo wiele szczegółów wyróżniających nasze konie (szklane oczy zamiast plastikowych, ręczne malowanie, skórzane siodło, staranne wykończenie) powoduje, że jakość naszych produktów wykracza daleko poza możliwości konkurencji!

Koniki sprawdzają się również świetnie jako oryginalna ozdoba pomieszczeń, niezależnie od tego czy jest to gabinet, salon, sala restauracyjna czy lobby hotelowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !